Omschrijving
KARAKTERISTIEK JAREN ‘30 WONEN IN EEN UNIEKE WONING; GRENS ASSENDORP/PIERIK!
Dit huis is bijzonder vanwege de aantrekkelijke ligging op de grens van de wijken Assendorp en Pierik, maar nog meer door de brede voorgevel en de speelse indeling. Het huis valt op door zijn vorm; het ligt niet alleen in de bocht waar de Hortensiastraat afbuigt naar de Hyacintstraat, het is ook gebouwd in een hoek. Bij binnenkomst valt gelijk op de charme en het authentieke karakter; de typische en geliefde kenmerken van woningen uit deze bouwperiode ervaar je in de imposant grote hal met vestibule; een granito vloer, prachtige raampartij boven de fraaie trap, originele wandtegels en prachtige paneeldeuren. Je bent hierdoor op slag verliefd!
EEN HELE FIJNE WOONWIJK, VEEL VOORZIENINGEN EN PARK VLAKBIJ
De locatie van het huis is zonder meer ideaal, vlakbij de historische binnenstad, het station en scholen. De voorzieningen in deze populaire wijk zijn uitstekend en datzelfde geldt voor het gevarieerde winkelaanbod met tal van speciaal-winkels in de gezellige Assendorperstraat. Het grote 'Park de Wezenlanden' met een dierenweide en speeltuin is lopend binnen enkele minuten bereikbaar. Dit wordt door de buurtbewoners als een groot voordeel ervaren. Hier kun je heerlijk sporten, skaten, gewoon een wandeling maken of genieten op het terras van het parkpaviljoen.
LICHTE WOONKAMER, MODERNE KEUKEN, LUXE BADKAMER, 4 SLAAPKAMERS EN EEN RIANTE ZOLDERVERDIEPING
De woonkamer is ruimtelijk en licht. Openslaande deuren geven toegang tot de besloten en zonnige achtertuin. De afzonderlijke keuken is bijzonder ruim en de keukeninrichting (vernieuwd 2021) is opgesteld in een hoek en voorzien van inbouwapparatuur. Op de eerste verdieping bestaat de indeling uit 4 slaapkamers en een luxe uitgevoerde badkamer (2020). Op de 2e verdieping is een riante zolderverdieping te vinden met in het zicht de prachtige balken van de kapconstructie. Het is mogelijk om op deze verdieping nog één of meerdere extra kamers te realiseren.
BREDE VOORTUIN EN FIJNE BESLOTEN ACHTERTUIN
De tuin aan de voorzijde meet op het breedste punt maar liefst ruim 15 meter. Achter deze leuke woning ligt ook nog eens een fijne, besloten tuin. De situering, zuidoosten, is zodanig dat je zelfs in het vroege voor- en late najaar genoten kan worden van de zon. Daarnaast is er een stenen schuur aanwezig voor het stallen en bergen van tuin- en andere spullen. De tuin is toegankelijk via een achterpad.
INDELING:
Via de originele ronde eiken voordeur kom je via de vestibule in de grote hal met trapopgang, het toilet en de toegang tot de kelderruimte, wasruimte, de keuken en de woonkamer.
De doorzon-woonkamer is uitgevoerd met een prachtige houten vloer en een fraaie schouw met elektrische (sier)haard. Openslaande deuren geven toegang tot de besloten achtertuin.
Er is een afzonderlijke keuken met moderne inrichting en compleet met inbouwapparatuur. Een loopdeur geeft toegang tot de achtertuin. Met een eventuele doorbraak tussen de woonkamer en de keuken zou de keuken bij de leefruimte kunnen worden betrokken.
De grote kelder (ca. 19 m²), toegankelijk vanuit de hal, is zeer praktisch en heeft een stahoogte van zo’n 1.75 meter. Ideaal voor het bewaren van voorraad en bergen van spullen.
Ideaal en ook zeer praktisch is de wasruimte op de begane grond.
1e VERDIEPING:
Op de 1e verdieping een ruime en lichte overloop met toegang tot 4 slaapkamers en de luxe badkamer.
De badkamer is vernieuwd in 2020 en uitgevoerd met inloopdouche, wastafelmeubel en toilet.
Één van de slaapkamers heeft toegang tot een balkon en een andere slaapkamer is uitgevoerd met een ruime inbouwkast.
2e VERDIEPING:
Via een vaste trap is de grote zolderverdieping bereikbaar. De zolder betreft een open ruimte met de mogelijkheid om hier één of twee extra kamers te realiseren.
NOG EVEN OP EEN RIJ WAAROM JE IN DIT HUIS WIL WONEN:
• Fantastische plek op de grens van de wijken Assendorp / Pierik
• Park Weezenlanden vlakbij
• Bijzonder vormgegeven en karakteristiek huis met een speelse indeling
• Veel originele elementen waardoor een bijzonder sfeervol huis
• Mooie woonkamer met openslaande tuindeuren
• Moderne keuken en badkamer
• Achtertuin (zuid-oost) met schuur en achterom
• Enorm brede voortuin
• Energielabel C
• Woonoppervlakte 169 m²
• Kavel oppervlakte 179 m²
Lees de volledige omschrijving